ZeolithMED zeolit vulkanski mineral je povsem naravni proizvod, narejen s finim mletjem naravnega kamna po imenu zeolit (klinoptilolit).
Izdelek je registriran po novem kot medicinski pripomoček in ima s tega naslova številne vplive na organizem.
ZeolithMED - prednosti vulkanskega minerala
- je visoko kakovosten zmlet naravni mineral
- ima visoko sposobnost vezave ter posledično detoksifikacije
- varen za uporabo
- v skladu z merili EU farmakopeje
- se enostavno meša z vodo
- je 100 % naraven mineral, ki je vulkanskega izvora
- visoka čistost, vendar brez nano delcev
- visoka absorbtivnost in močno delovanje
ZeolithMED deluje kot tako imenovano molekularno sito, ki deluje zelo selektivno. Največkrat se na tako molekularno sito vežejo številne molekule ali atomi in sicer: aluminij, svinec, kadmij, živo srebro, amonijeve snovi.
Lastnosti prahu Zeolithmed
- minimalno 90 % prisotnost klinoptilolita
- močen kationski izmenjevalec, močna sposobnost vezave
- dobro razmerje silicij in aluminijevi ioni
- ne vsebuje strupenih snovi
- ne vsebuje vlaknin
- dobro mikroniziran prah
- preizkušena kakovost zeolit prahu
- vrhunska učinkovitost delovanja
Način uporabe prahu
Za začetnike in tiste, ki želijo poskusiti naraven način razstrupljanja, je priporočljivo, da pričnejo z najmanjšo možno dozo. Šele ko se navadite je smiselno nadaljevati z večjimi količinami.
Izdelek je primeren tudi za zunanjo uporabo.
Uporaba zeolita peroralno: pred glavnim obrokom zaužijte po eno žličko tega inovativnega medicinskega pripomočka kar ustreza 3-5 gramo izdelka. Prah laghko dispergirate v samem soku, vodi, smoothiju, nesladkanem čaju in podobno.
Ko izvajate peroralno razstrupljanje prebavnega trakta je zelo priporočljivo pitje večjih količin vode, da se vsi toksini redno izplavljajo iz prebavnega trakta.
Pretres možganov
Koga lahko prizadene?
Do pretresa možganov pride, če z glavo močno trčimo ob trdo podlago ali če dobimo močen udarec. Pri odraslih so glavni vzroki prometne nesreče z avtomobilom, motorjem ali s kolesom, pri otrocih in starejših pa padci. Tudi pri športih, kot sta inline hokej in deskanje na snegu, pogosto pride do pretresa možganov.
Zaradi pretresa je za kratek čas moteno delovanje živčevja, kar navadno ne pusti poznejših posledic. Pri nekaterih vseeno pride do migrene ali poškodb, ki se začnejo kazati šele nekaj tednov po nesreči in ki so potrebne zdravljenja.
Redko pride tudi po več tednih ali mesecih do glavobolov, vrtoglavic, depresivnega počutja, strahu, motenj pri koncentraciji, utrujenosti in razdraženosti. Ko se pojavijo, lahko trajajo več tednov, mesecev ali celo let. Vzroki za ta pokomocijski sindrom pa niso jasni; verjetna je psihična komponenta.
Navodila za bolnike; Združenje zdravnikov družinske medicine, 2009